logotyp

mobil +420 602 769 900, +420 602 539 459          mail   vytahyaplosiny@centrum.cz

» Úvodní strana

» Profil společnosti

» Kontakty

» Skladba výtahů

» Naše produkty

» Formuláře pro Vás

   
 

www.vytahyaplosiny.cz

 

NAPIŠTE NÁM
ON-LINE »

 

- PROFIL SPOLEČNOSTI

   

Tímto krátkým profilem bychom Vám chtěli představit českou společnost s ručením omezeným, společnost VÝTAHY A PLOŠINY s.r.o. působící nejen ve svém okolí tj. na Opavsku a Ostravsku, ale co se týče realizací zdvihacích zařízení, tak po celé České republice a také na Slovensku.

Společnost se v okolí svého sídla zaměřuje na servis a údržbu výtahů a plošin všech typů a s různými druhy pohonů. Jakožto firma s vlastním výrobním zázemím a flexibilitou svých pracovníků máme co do realizací výtahů a plošin schopnost provádět montáže nových zdvihacích zařízení, větší opravy, modernizace a kompletní výměny původních výtahů v celé České a Slovenské republice. Kromě výrobních, montážních, revizních a servisních činností zajišťujeme také projektovou činnost v oblasti technologických součástí staveb vč. autorizace.

Díky tomu Vám tak můžeme poskytnou bezplatnou poradenskou činnost při navrhování optimálních a individuálních řešení do stávajících šachet nebo do malých nebo atypických prostor.

Firma na tyto veškeré činnosti má oprávnění vydané Technická inspekce České republiky TIČR Praha, pobočka Ostrava, Nádražní 532/157, 702 00 - ev.č. 1442/7/14/ZZ-M,O,R,Z,Z/E-a,c,e.

Mimo vlastní výrobní činnost se naše firma zaměřuje také na prodej veškerých dílů na výtahy i plošiny. V rámci spokojenosti zákazníka zajišťujeme dodávky větších, tzv. uzlových celků výtahů za velmi zajímavé ceny (všechny velikosti a tvary kabin výtahů vč. jejich nosných rámů, kompletní rošty pod stroje, protiváhy včetně výplní, atypické konzoly a kotvy vodítek aj.).

Dále Vám rádi zajistíme tuzemské i zahraniční výtahové stroje, kabinové a šachetní automatické nebo ruční dveře, omezovače rychlosti, zachycovače, vodítka aj.

V neposlední řadě se také zabýváme stavbou výtahových šachet, které se skládají z ocelových konstrukcí s různými variantami opláštění (opláštění do interiéru provádíme nejčastěji deskami Fermacell, Diamant nebo plechem vč. povrchových úprav, venkovní opláštění pak obvykle deskami Cetris nebo v luxusnějším provedení s proskleným bezpečnostním sklem Connex).

Samozřejmě, že realizujeme výtahy pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace dle Vyhl. 398/2009 Sb. a svislé i šikmé plošiny pro osoby na vozíku dle ČSN ISO 9386-1(2).

Zaručíme Vám vysokou kvalitu dodávek, krátké dodací lhůty, veškerý odborný záruční i pozáruční servis a to vše za pro Vás zajímavou cenu. V případě, že máte zájem si nějaké stavební nebo pomocné práce zajistit svépomocí, pak Vám rádi nejen poradíme, ale také vypracujeme potřebnou dokumentaci a technologický postup.

Stručný výběr z našich produktů
osobní trakční a hydraulické výtahy splňující aktuálně platné normy EU i ČR
lůžkové trakční a hydraulické výtahy
výtahy s evakuačním a požárním režimem jízdy
výtahy bez strojovny
nákladní trakční a hydraulické výtahy
výtahy v ocelových konstrukcích opláštěné dle požadavku zákazníka
malé bubnové a hydraulické nákladní výtahy i vč. samonosných šachet
nákladní nůžkové plošiny a plošiny hydraulické s pístem na boku
osobní domovýtahy a svislé plošiny pro osoby na vozíku dle ČSN ISO 9386-1
šikmé schodišťové plošiny pro osoby na vozíku dle ČSN ISO 9386-2
sklopné a vyrovnávací můstky
ostatní zámečnické výrobky

  

Společnost VÝTAHY A PLOŠINY s.r.o. je vedená u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 58127.

NAVIGACE

» Úvodní strana
» Profil společnosti
» Kontakty

» Skladba výtahů
» Naše produkty
» Formuláře pro Vás

logotyp                    nahoru

Všechna práva vyhrazena © VÝTAHY A PLOŠINY s.r.o. - vytvořila společnost PROFI IMAGE s.r.o.